ارسال بلک لیست و لیست سیاه مخابرات

نوشته شده در 1396/09/07 توسط مدیریت
894
0

شماره های بلک لیست یا مخاطبین موجود در لیست سیاه مخابرات یکی از بزرگترین دقدقه های ارسال کننده های پیامکی است چرا که خدمات یا محصولات پیامک شده از سوی مخابرات به این مشترکین نخواهد رسید و تبلیغات مذکور بازدهی مناسبی نخواهد داشت. ارسال پیامک به بلک لیست یا همان لیست سیاه مخابراتی یکی دیگر از امکانات پنل ارسال پیامک ویکی پیام است که با نازل ترین قیمت نقطه نظر شما را در سریع ترین زمان به تمام جامعه هدف شما ارسال خواهد کرد.
همانطور که میدانید در تبلیغات پیامکی کیفیت در تبلیغات تضمین کننده بازخورد در آن است که با استفاده از این قابلیت قادر به ارسال 100 درصدی پیام خود به مخاطبین فعال و دریافت بیشترین بازخورد تبلیغاتی هستید. فرایند ارسال بگونه ای است که در تمامی ماژول های ارسال در صورت درخواست کاربر در ابتدای کار ، پس از ارسال اولیه و مشخص شدن مشترکین موجود در لیست سیاه و بازگشت هزینه پیامک های مذکور ، سیستم بصورت اتوماتیک اقدام به کسر هزینه و ارسال مجدد پیامک های بلک لیست کرده بطوری که مدت زمان انجام این فرایند در کمترین زمان ممکن صورت خواهد گرفت.

بنابر این ارسال به شماره های بلک لیست امری مهم در تبلیغات پیامکی بشمار میرود که استفاده از آن در میزان اثر گذاری فرایند تبلیغاتی شما تاثیر بسازی خواهد داشت.

برچسب ها

برترین ارسال کننده پیامک انبوه

ره رایان پژوه برترین برنامه نویس و مجری پیامک انبوه در کشور
www.rahco.ir

اطلاعات تماس:
شماره تماس: 021-66381421-4
پست الکترونیک: info@rahco.ir
نمابر: 021-66381421-4 داخلی 100
logo-samandehi
لطفا کمی صبر کنید...