ارسال سن و جنسیت

نوشته شده در 1396/09/11 توسط مدیریت
803
0

قابلیت ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت یکی دیگر از امکانات مهم در سامانه پیامک ویکی پیام بشمار میرود ، بکمک این امکان ، قابلیت تفکیک شماره های گیرنده بر اساس سن و جنسیت را خواهید داشت که به متمرکز سازی ارسال ، کمک شایانی خواهد کرد.
همانطور که میدانید رمز اصلی موفقیت تجاری و دستیابی به سود در هر کسب و کاری ، تبلیغات جهت شناسایی برند و معرفی محصول یا خدمتی خاص است. برای داشتن تبلیغات پیامکی موفق ، مهم ترین امر تشخیص جامعه هدف مناسب برای تبلیغات است که بهرهمندی از امکانات متعدد سامانه پیامک این امر مهم را به کاری سهل و آسان مبدل خواهد کرد. ماژول ارسال بر اساس سن و جنسیت قدرت تفکیک پذیری بالایی در جدا سازای و متمرکز کردن جامعه هدف با توجه به موضوعی خاص را به شما میدهد و به یاد داشته باشید که با فعال سازی گزینه ارسال به بلک لیست میتوانید پیام خود را به حد اکثر شماره های جامعه هدف مذکور ارسال نمایید و شاهد بالاترین بازخورد تبلیغاتی باشید.

علت اهمیت بالای ارسال سن و جنسیت در چیست؟

مهم ترین اهمیت ارسال سن و جنسیت در آن است که هر محصول یا خدمتی متناسب با محدوده و رده سنی و طبعیت افراد میباشد. بطور مثال محصولی خاص مناسب و کاربردی تر برای گروه آقایان بین 30 تا 40 سال تهیه و عرضه میگردد که تبلیغات در این گروه موجب فروش و سودآوری قابل توجهی میشود ، پس با استفاده از این امکان قادر به معرفی محصول در آن گروه سنی خاص هستیم.

برچسب ها

برترین ارسال کننده پیامک انبوه

ره رایان پژوه برترین برنامه نویس و مجری پیامک انبوه در کشور
www.rahco.ir

اطلاعات تماس:
شماره تماس: 021-66381421-4
پست الکترونیک: info@rahco.ir
نمابر: 021-66381421-4 داخلی 100
logo-samandehi
لطفا کمی صبر کنید...