جستجوی برچسب

گزارشگیری ارسال

نوشته شده در 1396/09/13 توسط مدیریت

یکی دیگر از مباحث مهم و قابل تامل در رابطه با سامانه ارسال پیامک انبوه ویکی پیام ، گزارش گیری دقیق از میزان ارسال بر اساس معیار های متفاوت است.

ارسال سن و جنسیت

نوشته شده در 1396/09/11 توسط مدیریت

قابلیت ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت یکی دیگر از امکانات مهم در سامانه پیامک ویکی پیام بشمار میرود ، بکمک این امکان ، قابلیت تفکیک شماره های گیرنده بر اساس سن و جنسیت را خواهید داشت که به متمرکز سازی ارسال ، کمک شایانی خواهد کرد.

ارسال کدپستی

نوشته شده در 1396/09/07 توسط مدیریت

یکی دیگر از عوامل موثر در متمرکز سازی تبلیغات ، استفاده از امکان ارسال از طریق کدپستی است ، بکمک این ماژول قادر به محدود کردن ارسال در سطح منطقه ، محله و یا حتی یک کوچه خاص خواهیم بود.

ارسال شهری و منطقه ای

نوشته شده در 1396/09/07 توسط مدیریت

یکی دیگر از امکانات کاربردی در راستای انتخاب جامعه هدف مناسب جهت ارسال و دستیابی به بازخورد بالا ، ارسال بر اساس شهر یا ارسال به منطقه ای خاص از یک شهر میباشد. این امر امکان تبلیغات موضعی در سطح شهری یا منطقه ای را میدهد که تمرکز تبلیغاتی را بدنبال دارد.

ارسال بلک لیست و لیست سیاه مخابرات

نوشته شده در 1396/09/07 توسط مدیریت

شماره های بلک لیست یا مخاطبین موجود در لیست سیاه مخابرات یکی از بزرگترین دقدقه های ارسال کننده های پیامکی است چرا که خدمات یا محصولات پیامک شده از سوی مخابرات به این مشترکین نخواهد رسید و تبلیغات مذکور بازدهی مناسبی نخواهد داشت.

تبلیغات پیامکی چیست؟

نوشته شده در 1396/09/07 توسط مدیریت

تبلیغات پیامکی در حال حاضر یکی از موثر ترین و در عین حال کم هزینه ترین روش های تبلیغات در سطح وسیع و انبوه بوده ، بگونه ای که با ارسال پیامک انبوه در سطح منطقه ، شهر ، استان یا بصورت کشوری در کسری از ثانیه اقدام به اطلاع رسانی خدمات خود خواهید کرد.

برترین ارسال کننده پیامک انبوه

ره رایان پژوه برترین برنامه نویس و مجری پیامک انبوه در کشور
www.rahco.ir

اطلاعات تماس:
شماره تماس: 021-66381421-4
پست الکترونیک: info@rahco.ir
نمابر: 021-66381421-4 داخلی 100
logo-samandehi
لطفا کمی صبر کنید...