جستجوی برچسب

ارسال مناسبتی از تقویم

نوشته شده در 1396/09/13 توسط مدیریت

یکی دیگر از امکانات محبوب میان کاربران ، ارسال مناسبتی از تقویم است. بکمک این امکان قادر به مشخص کردن مناسبات عمومی و شخصی روی تقویم و تنظیم ارسال در یکی از آن ها به گیرندگانی خاص هستید.

سیستم اطلاع رسانی کاربری

نوشته شده در 1396/09/13 توسط مدیریت

اطلاع رسانی صحیح و به جا ، یکی دیگر از امکانات و قابلیت های حائز اهمیت سامانه پیامکی است. کاربران یک سیستم باید در کمترین زمان از آخرین اخبار ، اطلاعیه ها و رویداد های مهم مرتبط باخبر شوند.

ارسال سن و جنسیت

نوشته شده در 1396/09/11 توسط مدیریت

قابلیت ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت یکی دیگر از امکانات مهم در سامانه پیامک ویکی پیام بشمار میرود ، بکمک این امکان ، قابلیت تفکیک شماره های گیرنده بر اساس سن و جنسیت را خواهید داشت که به متمرکز سازی ارسال ، کمک شایانی خواهد کرد.

آشنایی با پنل ارسال پیامک انبوه

نوشته شده در 1396/09/07 توسط مدیریت

یکی از راحت ترین راه های استفاده از تبلیغات پیامکی در راستای داشتن تبلیغاتی موثر ، استفاده از پنل ارسال پیامک انبوه است که تبلیغات در سطح وسیع را به امری آسان و لذت بخش تبدیل کرده است بطوری که ارائه خدمات و محصولات همواره در هر زمان قابل دسترس میباشد.

ارسال کدپستی

نوشته شده در 1396/09/07 توسط مدیریت

یکی دیگر از عوامل موثر در متمرکز سازی تبلیغات ، استفاده از امکان ارسال از طریق کدپستی است ، بکمک این ماژول قادر به محدود کردن ارسال در سطح منطقه ، محله و یا حتی یک کوچه خاص خواهیم بود.

ارسال شهری و منطقه ای

نوشته شده در 1396/09/07 توسط مدیریت

یکی دیگر از امکانات کاربردی در راستای انتخاب جامعه هدف مناسب جهت ارسال و دستیابی به بازخورد بالا ، ارسال بر اساس شهر یا ارسال به منطقه ای خاص از یک شهر میباشد. این امر امکان تبلیغات موضعی در سطح شهری یا منطقه ای را میدهد که تمرکز تبلیغاتی را بدنبال دارد.

تبلیغات پیامکی چیست؟

نوشته شده در 1396/09/07 توسط مدیریت

تبلیغات پیامکی در حال حاضر یکی از موثر ترین و در عین حال کم هزینه ترین روش های تبلیغات در سطح وسیع و انبوه بوده ، بگونه ای که با ارسال پیامک انبوه در سطح منطقه ، شهر ، استان یا بصورت کشوری در کسری از ثانیه اقدام به اطلاع رسانی خدمات خود خواهید کرد.

برترین ارسال کننده پیامک انبوه

ره رایان پژوه برترین برنامه نویس و مجری پیامک انبوه در کشور
www.rahco.ir

اطلاعات تماس:
شماره تماس: 021-66381421-4
پست الکترونیک: info@rahco.ir
نمابر: 021-66381421-4 داخلی 100
logo-samandehi
لطفا کمی صبر کنید...