سرویس های مبتنی بر پایتون

مهمترین عامل کارکرد یک پنل ارسال پیامک انبوه ، طراحی و پیاده سازی استاندارد سامانه با آخرین متد های روز دنیا است. زبان های برنامه نویسی متفاوتی وجود دارد که هر کدام برتری و یا کاستی هایی را نسبت به یکدیگر دارند اما جهت دستیابی به یک سامانه با عملکرد مناسب معیار های متعددی را باید در نظر گرفت:
در میان طراحان و برنامه نویسان ، اختلاف صلیقه در پیاده سازی یک پروژه در یک زبان خاص وجود دارد و هر کدام با تعصب درباره زبان های تحت حیطه خود اعمال نظر میکنند ، اما واقعا چه زبانی و چه ساختار پایه و اساسی ای برای راه اندازی مناسب چنین سیستمی نیاز است؟
برای راه اندازی چنین سیستمی در سطح وسیع و گسترده به زبان های برنامه نویسی سطح بالا ، با عملکرد سریع و سازگار با سیستم عامل نیاز است که در عین انعطاف پذیری از قدرت و امنیت بالایی برخوردار باشند. اما چرا این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است؟
اهمیت این موضوع در نحوه عملکرد و پاسخگویی سیستم به کاربر است ، هر چه سیستم بهینه تر و سریع تر باشد ، رابطه مستقیم بین کاربر و سیستم به شکل بهتری برقرار میشود که گامی بزرگ در راستای افزایش کیفیت در تبلیغات پیامکی محسوب میشود.

برترین ارسال کننده پیامک انبوه

ره رایان پژوه برترین برنامه نویس و مجری پیامک انبوه در کشور
www.rahco.ir

اطلاعات تماس:
شماره تماس: 021-66381421-4
پست الکترونیک: info@rahco.ir
نمابر: 021-66381421-4 داخلی 100
لطفا کمی صبر کنید...